Ljetni Best of kamp

Jeste li spremni za najbolji kamp u gradu!?
Uzbuđenje raste jer odbrojavamo do idealne kombinacije – kraja školske godine i Praktikum ljetnog BEST OF kampa koji donosi samo the BEST avanture, zabavu, kreativno učenje i istraživanje, druženje i nezaboravne uspomene.
Ovo ne smiješ propustiti – pridruži nam se i budi dio the BEST kamp ekipe!😊
  Pridruži nam se!

ORGANIZACIJA RADA

Za koga djecu osnovnoškolce
Kada 24. – 28. lipnja 2024. od 8:00 – 16:30 sati
Moguće je sudjelovati tijekom cijelog programa ili dane po odabiru.
Gdje Svaki dan programa u 8:00 sati nalazimo se i okupljamo u Praktikumu na adresi Selska cesta 90B, Trešnjevka.
Cijena Cijena programa za 5 dana iznosi 250 €
Cijena programa po danu iznosi 50 €

* Popusti:
Redovni članovi Praktikum centra te redovni polaznici naših kampova (minimalno 2 kampa godišnje) ostvaruju 10 % popusta na cjelokupan iznos kampa.
Za dodatno dijete ostvarujete 10 % popusta.

Praktikum je ovoga puta za svoje kampaše pripremio najbolje od najboljeg – najzabavnije teme i aktivnosti koje su oduševljavale naše kamp ekipe.

Bit će tu svemirskih ekspedicija, hokus-pokusa, botanike, filmskih radionica, dramskih zgoda, kreative i luuude zabave!

Kao pravi astronauti zavirit ćemo u svemirske odaje, saznati kako je to svemir nastao i što se sve u njemu krije. Otkrit ćemo brojne zanimljivosti svemirskim misijama, a onda i sami lansirati Praktikum raketu i vidjeti kako je to astronautima u svemirskom letu.

Ljetni Best of Kamp Praktikum Centar Zagreb

Breaking news!!!  – najavljujemo ekskluzivno javljanje i reportažu kampaša iz svemira!!! Jer na kamp nam stiže filmska autorica Mia Maros Živković s kojom ćemo kao pravi filmaši snimati PRAVU „SPACE“ REPORTAŽU.

Kada na oči stavimo naše Praktikum znanstvene naočale pretvaramo se u prave male znatiželjne znanstvenike koji će otkriti različite zanimljivosti i reakcije, napraviti svoju vlastitu LAVA LAMPU, a izradu vlastitih SLIME-ova dignut će na novu razinu… jer ovoga puta izrađujemo GALAKTIVNI SLIME!!! 😊

Ljetni Best of Kamp Praktikum Centar Zagreb
Upoznat ćemo i istražiti čuda i zanimljivosti biljnoga svijeta i posjetiti Botanički vrt te tamo zasigurno pronaći inspiraciju za ART BOTANIKU – izradu malih botaničkih umjetničkih djela.

Ljetni Best of Kamp Praktikum Centar Zagreb

Da mašta može svašta uvjerit ćemo se kroz kreativno-dramske radionice na kojima uskačemo u različite uloge i situacije.

A za naše kampaše otvaramo Praktikum slastičarnicu, punimo najluđe vodene balone i organiziramo pravi KAMP PARTY u našem parku. 😊

Ljetni Best of Kamp Praktikum Centar Zagreb
Bit će tu i društvenih igara, super klope, zdravih međuobroka i slastica koje ćemo sami napraviti.

Zato prijavi se za the BEST ljetne praznike 😊

Program kampa u trajanju od ponedjeljka, 24. lipnja do petka, 28. lipnja 2024. uključuje:

5 DANA KAMPA

• tri voditelja grupe
  • istraživačke i kreativne radionice pod stručnim vodstvom
  • sve materijale za radionice
  • ulaznicu i organizirani odlazak u Botanički vrt
  • kulinarske radionice
  • filmsku radionicu
  • slobodnu igru u prirodi
  • organizirani ručak
  • međuobroke
  • društvene igre

Broj mjesta u grupama je ograničen. Požurite s prijavom!

Pogledajte kako nam je bilo na našem Proljetnom svemirskom kampu!

Protekla događanja